Visas kategorijas
Jauktas garšas tēja

Sākums> Izvēlne > Tējas produkti > Jauktas garšas tēja

Jasmīna pūķa pērļu tēja


Jasmine dragon ball ir gan smaržīgs dzēriens, gan elegants mākslas darbs. Jasmīna ziedi ir balti un cēli, ar klusu aromātu. Tuvākajā vasarā tie spļauj pumpurus un naktī izdala vīraku. Pagatavojiet tasi jasmīna tējas, varat izbaudīt jasmīna aromātu.

Jasmīna pūķa bumba ir izgatavota no apstrādātām un kaltētām tējas lapām, kas sajauktas ar jasmīna ziediem un pārstrādātās tējas aromātu, tās krāsa, aromāts, garša un forma ir cieši saistīta ar tējas sagataves veidu, kvalitāti un ziedu kvalitāti. Masveida jasmīnu tēja ar ceptu zaļā tēja kā galvenā izejviela, ko kopā dēvē par jasmīnu ceptu zaļu. Forma ir stingra un smalka, krāsa ir melna, brūna un eļļaina, aromāts ir svaigs un noturīgs, garša ir maiga un svaiga, zupas krāsa ir dzeltena un zaļa un koša, lapu apakšdaļa ir maiga un mīksta.

Nosūtīt pieprasījumu
Produkta apraksts

Jasmīna tēja ir ziedu tējas pārstāvis. Tas ir ne tikai smaržīgs dzēriens, bet arī eleganta māksla. Jasmīna ziedi balti un cēli, aromāts kluss. Tēja var absorbēt ziedu aromātu, lai uzlabotu tējas garšu. Vienkārši uzvāriet tasi jasmīna tējas un izbaudiet jasmīna aromātu.

Jasmīna pūķa pērļu tēja, saukta arī par jasmīna pērļu tēju, tās forma ir apaļa un stingra, pekoe pakļauta, izskats ir kā pērle; Svaigs aromāts, spēcīga noturība; Zupas krāsa dzelteni zaļa spilgti, garša svaiga. Lai pagatavotu tasi smaržīgas jasmīna tējas, ir nepieciešami tikai daži ziedi!

图片 1
Produkti vārdsJasmīna pūķa pērļu tēja
Dažādas garšas  jasmīna melnā bumba / jasmīna baltā bumba / jasmīna gredzeni formas tēja 
SastāvdaļasBez piedevāmDabisks zaļā tēja & Jasmīna ziedi 
Paketes250g , 500g, 1kg maisi /dāvanu kastes/ brīvos iepakojumos vai pēc pasūtījuma
Uzglabāšana Glabājiet to noslēgtu aukstā un sausā vietā, Smaku novēršana
Uzglabāšanas laiks24 mēnešiem
Kā dzert

1. Sildiet krūzi: izskalojiet krūzi ar karstu ūdeni

2. Tēja: ielieciet apmēram 3 gramus tējas lapu

3. Ūdens iesmidzināšana: vēlams uzsildīt ūdeni līdz 85 ℃, pagaidiet 3-5 minūtes

4. Izbaudi jasmīna tējas aromātu

5. To var atkārtoti pagatavot ar ūdeni

微 信 图片 _20230221111513微 信 图片 _20230221111627

Mūsu augļu dārzs un rūpnīca

Jasmine Dragon Ball ir pārstrādāta tēja, kas izgatavota no apstrādātām un žāvētām tējas lapām, kas sajauktas ar jasmīna ziediem, kuru krāsa, aromāts, garša un forma ir cieši saistīta ar tējas sagataves veidu un kvalitāti un ziedu kvalitāti. Pieturamies pie sadarbības ar vietējiem tējas audzētājiem, izvēlamies vietējo augstvērtīgo zaļā tēja un jasmīna izejvielas, lai ražotu vislabākās kvalitātes tēju.

图片 2
图片 3
图片 4
Iepakojums un piegāde

Mums ir dažādi iepakojumi, lai nodrošinātu, ka produktu kvalitāte uzglabāšanā un transportēšanā netiek ietekmēta, svaiga un neskarta nonāk pircēju rokās. Ir laipni gaidīts arī pielāgots iepakojums. Neatkarīgi no tā, vai pa jūru vai gaisu, mēs esam ļoti pieredzējuši, lai pēc iespējas vairāk saglabātu preču svaiguma kvalitāti.

图片 5
图片 6
图片 7
图片 8
apliecība

Mūsu augļu dārzu un rūpnīcu pārbauda lauksaimniecības departaments un muitas eksporta pārbaudes nodaļa, visi eksporta produkti arī atbilst standartiem, mums ir HACCP, ISO, FDA un daudzi citi sertifikāti. Protams, mēs saviem klientiem nodrošinām arī produktu sertifikācijas dokumentu skaits atbilstoši galamērķa valsts importa politikai.

图片 8
izstāde
图片 11
1676946454849758
图片 13
FAQ

J: Kāpēc izvēlējāties mūs?
A: Labākā kvalitāte, konkurētspējīga cena, ISO9001, HACCP, HALAL, GREEN FOOD, ZTC sertifikāti, pietiekami daudz krājumu un stingra kvalitātes kontroles sistēma.

J: vai pieņemt nelielu paraugu pasūtījumu?
A: Jā, izņemot svaigus augļus un citus produktus, kurus mēs atzinīgi vērtējam.

J: Vai es varu saņemt atlaidi?
A: Jā, dažādiem daudzumiem ir dažādas atlaides. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju.

J: Kāds ir jūsu piegādes laiks?
A: 5-20 dienas pēc maksājuma saņemšanas piegādes laiks atšķiras atkarībā no jūsu daudzuma prasībām.

J: Kādi ir jūsu maksājuma noteikumi?
A: L / C, T / T, Western Union, Paypal ...

J: Vai jūs varat nodrošināt OEM pakalpojumu?
A: Jā, protams. Sīkāka informācija par OEM pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar mums jebkurā laikā.

PASŪTĪJUMU